Bilgi, fiziki tehdit, eleman tehditlerine karşın, stratejik konseptlere dayanarak üretilen çözümler en etkin sonuca varabilir ve şirketlerin iş amaçları ile bütünleşir. Üretilen çözümler birden fazla olup, güvenlik halkaların birinin işlevini yapamıyor olması, tümel sistemin çökmesine engel olmayı amaçlar ADT Dedektifliği’nin yaklaşımı, öncelikle bir güvenlik tespiti, risklerin analizi ve önceliklendirilmesi ile başlar.

Bu çalışmanın ardından, koruma yapısının oluşturulması, bahsi geçen riskleri asgariye indirgeyecek insan gücünün tespiti ve eğitimi gelir. Bu ekibin uygulayacağı kural ve prosedürlerin oluşturulması ardından, ihtiyaç duyulacak olan ekipmanın tahsisi ile koruma yapısının temel taşları atılmış olur.

Temel Prensiplerimiz: Öncelikli risklere odaklanmak Güvenlik halkaları yaratmak Pro-Aktif güvenlik çözümleri getirmek Caydırıcılık prensibini ön plana çıkarmak Farkındalık ve bilinç yaratmak Güvenlik çözümlerini günlük rutin hayata entegre etmek Tüm yapının etkin çalışması için gereken en önemli unsur, denetim ve kontrol olup ,tüm operasyonun denetlenme programı ve ara eğitimler belirlenir.

Güvenlik Mühendisli Hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın: +90 (216) 384 30 15 (Pbx)