ADT Dedektifliğin Bireysel Dedektiflik Hizmetleri kapsamında olan ‘Eş Takibi’ özellikle boşanma ve velayet davalarına delil teşkil edecek niteliktedir. Çok titizlikle yürütülen çalışmalar neticesinde, boşanma davalarının gerekçelerini oluşturan Terk, Zina, Haysiyetsiz Hayat sürme gibi sebepleri araştırarak ihtiyaç duyulan delilleri toplar. Evli, bekar tüm çiftler, aynı korkuyu yaşıyor zaman zaman Acaba sevdiğim bana ihanet ediyor mu? Uzmanlara göre eşiniz bunları yapıyorsa;

1. Bir tarafın ilişkinin yetersizliğini düşündüğü durumda, eşe ilgisizlik ve suçlamalar başlar ise.

2. Sorunlar büyütülür ve taşınamaz hale gelir ise.

3. İlişkide bir taraf kaybolur ve bundan dolayı suçluluk duygusu başlar ise.

4. İlişkide yer değiştirmeler başlar. Mesela doğal bir ilişkide, eşler arasında doğallığında yürüyen konumlar farklılaşır. Aşk yerine şefkat, koruyuculuk, ilgilenme ya da ilgilenmeme görülür.

5. Eşlerden biri ilişkiden tamamen kopabilir. Yaşadıklarından dolayı duyduğu öfke ve kendi içindeki suçluluk duygusunu karşı tarafa yansıtır.

6. Beklentileri ve fantezileri bitmeyen tarafların arayışları da bitmez yani bu durumda da sadakatsizliğe hazır olun.

7. Çok sadık olan eş birden bire nefret ve öfke kusmaya başlarsa, bağımlılığından kurtulamayışının hırsı ile başka ilişkilere yönelir.

8. Sürekli iş toplantıları olmaya başlarsa ve arandığında bulunmuyorsa tehlike var demektir.

9. En klasik olan belirtilerden biri eşindeki değişimleri görmeyiştir.

10. Evlilik bir nedenle strese girmişse zayıf olan taraf aldatacaktır.

Araştırılacak şahıs hakkında tüm bilgiler bizim tarafımızdan değerlendirilip yapılan çalışma sonrasında takip programı ile elde edilen veriler (Video, Resim vs..) müşteriye sunulur.

Eş & Şahıs Takibi hakkında sorularınız için bizi arayın: +90 (216) 384 30 15 (Pbx)